29 maja dzieci z grup Biedronki i Sówki miały zaszczyt wystąpić w Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie. Był to wyjątkowy dzień pełen wzruszeń i radości. Dzieci zaprezentowały kolorowy program artystyczny, który przygotowywały z ogromnym zaangażowaniem. Występ rozpoczął się od piosenek i wierszyków, a zakończył krótką inscenizacją, która rozbawiła i wzruszyła wszystkich obecnych. Każdy występ był nagradzany gromkimi brawami, a na twarzach pacjentów pojawiały się szerokie uśmiechy.

Dziękujemy serdecznie personelowi hospicjum za serdeczne przyjęcie. Jesteśmy dumni z naszych małych artystów, którzy pokazali, że potrafią nieść radość i nadzieję swoim talentem.

To był niezapomniany dzień, który na długo pozostanie w sercach zarówno dzieci, jak i pacjentów hospicjum.