niedziela, 21 kwietnia 2019

Dla sponsorów

 

Stowarzyszenie Przyjaciół Przedszkola im. Jana Brzechwy w Górze zostało założone przez Radę Rodziców przedszkola, w celu niesienia pomocy dzieciom z tego przedszkola. Zostało wpisane do rejestru 21 marca 2006 r. Sądu Rejonowego w Katowicach. Nr KRS: 0000253300

Członkiem Stowarzyszenia może zostać każdy, kto zobowiąże się do działalności na rzecz przedszkola i regularnego opłacania składek, zgodnie z przyjętymi w statucie zasadami.

Stowarzyszenie utrzymuje się ze składek członkowskich oraz darowizn od sponsorów. Firmom i instytucjom, które chciałyby wesprzeć działalność Stowarzyszenia gwarantujemy wdzięczność i radość naszych dzieci. Ponadto możemy zaoferować zamieszczenie informacji o sponsorze i jego ofercie, a także reklamy:

  • na naszej stronie internetowej,
  • na tablicach ogłoszeniowych w budynku przedszkola,
  • na zewnštrz budynku,
  • w innych materiałach stowarzyszenia.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Dyrektorem Przedszkola, Panią Teresą Capek oraz z Prezesem Stowarzyszenia Panem Rafałem Chromik pod numerem telefonu 032 211 71 20.

Nr konta Stowarzyszenia: 55 8446 0006 2001 0005 3533 0001